افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فنآوری

افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فنآوری

ششمین مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فنآوری امام خمینی استان قزوین  درآبان ماه سال 93 در مراسمی با حضور فرماندارمحترم شهرستان آبیک ، علی رجب پور سرپرست پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) استان قزوین، دکتربهمن مهری و هیئت موسس موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی و جمعی از دانشجویان در موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی افتتاح شد.

این مرکز هم اینک در شهرک صنعتی آبیک در سوله ای به مساحت 900 متر مربع شامل فضاهای اداری،  دفاتر کار، کارگاه ها و میزهای ایده پروری،  مشغول به فعالیت می‌باشد.

ایده های مطرح شده در استارت آپ

ایده های مطرح شده در استارت آپ

گروه 1 سرویس آنلاین
گروه 2 نیوزکاو
گروه 3 uni link
گروه 4 اینورتر شارژی
گروه 5 ترازیاب سطح آب
گروه 6 جلوگیری از استفاده برق غیر مجاز
گروه 7 مواد غذایی سالم جایگزین مواد غذایی صنعتی
گروه8 نگهداری گوشی روی شارژر
گروه 9 sweet cooki
گروه 10 مامانبزرگ
گروه11 چابوک

سطح یک شدن رتبه دانشگاه غیاث الدین جمشیدکاشانی

سطح یک شدن رتبه دانشگاه غیاث الدین جمشیدکاشانی

براساس مجوز وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به شماره 2/74981 مورخ 20تیرماه 1394 رتبه موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشیدکاشانی را سطح یک اعلام نموده و این موفقیت را به اعضاء هیئت امنا، هیئت موسس ، هیئت علمی و دانشجویان تبریک می گوئیم.

مشترک خبرنامه شوید

 غیاث الدین جمشید کاشانی

دانشگاه غياث الدين جمشيد کاشانی در سال 1385 با مجوز شورای گسترش آموزش عالی به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی در شهرستان آبیک تاسیس شد.

بنیانگذاران این دانشگاه عمدتا جمعی از استادان برجسته رشته‌های مهندسی و علوم از دانشگاه صنعتی شریف هستند که اهداف اصلی موسسه را توسعه دانش و فرهنگ، مشارکت در تربیت نیروی انسانی ماهر و کمک به توسعه صنعتی و اقتصادی کشور در نظر گرفته‌‌اند.

تماس با ما

آدرس : آبیک - شهرک دانشگاهی اندیشه-بلوار دانش - دانشگاه غیاث الدین جمشیدکاشانی

تلفن ها : 15-32898511-028

028-32884090