جشن فارغ التحصیلی 88

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جشن فارغ التحصیلی 88

ایشان ضمن تشکر از دانشجویان و خانواده محترمشان و مسئولین دانشگاه غیاث الدین و ابراز خوشحالی از فراغت دانشجویان از یک مقطع تحصیلی و ورود به مرحله بالاتر ،فرمودند : این مرحله یک مرحله علم آموزی و انتهای راه نیست و ادامه دارد و مسلما در مراحل بعدی با عمق بیشتری علم را خواهید

ایشان ضمن تشکر از دانشجویان و خانواده محترمشان و مسئولین دانشگاه غیاث الدین و ابراز خوشحالی از فراغت دانشجویان از یک مقطع تحصیلی و ورود به مرحله بالاتر ،فرمودند : این مرحله یک مرحله علم آموزی و انتهای راه نیست و ادامه دارد و مسلما در مراحل بعدی با عمق بیشتری علم را خواهید آموخت تا در این مرز و بوم بتوانید مفید باشید ولی باید دانست که علم بدون عمل فایده ای ندارد . درقسمتی دیگر ایشان فرمودند :دانشگاه ها باید هدفمند باشند ودر زمینه نیاز استان برنامه ریزی شوند و با یک چشم انداز مفید در کشور قدم بر دارند .

 

مدیریت سایت

اپراتور و مدیریت سایت موسسه آموزش عالی غياث الدين جمشيد کاشانی

وبگاه: ghiaseddin.ac.ir
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

مشترک خبرنامه شوید

 غیاث الدین جمشید کاشانی

دانشگاه غياث الدين جمشيد کاشانی در سال 1385 با مجوز شورای گسترش آموزش عالی به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی در شهرستان آبیک تاسیس شد.

بنیانگذاران این دانشگاه عمدتا جمعی از استادان برجسته رشته‌های مهندسی و علوم از دانشگاه صنعتی شریف هستند که اهداف اصلی موسسه را توسعه دانش و فرهنگ، مشارکت در تربیت نیروی انسانی ماهر و کمک به توسعه صنعتی و اقتصادی کشور در نظر گرفته‌‌اند.

تماس با ما

آدرس : آبیک - شهرک دانشگاهی اندیشه-بلوار دانش - دانشگاه غیاث الدین جمشیدکاشانی

تلفن ها : 15-32898511-028

028-32884090