انعکاس خبری افتتاحیه مرکز رشد دانشگاه در سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
    منتشرشده در اخبار
  • جمعه, 19 مهر 727 00:00
انعکاس خبری افتتاحیه مرکز رشد دانشگاه در سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور وابسته به پارک علم و فناوری و موسسه آموزش عالی غیاث‌الدین جمشید کاشانی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور وابسته به پارک علم و فناوری و موسسه آموزش عالی غیاث‌الدین جمشید کاشانی با حضور مسئولان استانی و شهرستان آبیک در شهرک صنعتی این شهرستان افتتاح شد.
بر پايه اين گزارش، مرکز رشد واحدهای فناور که در شهرستان آبیک در زمینی به مساحت بیش از 5 هزار متر مربع احداث شده است، شامل دو هزار و 700 متر مربع سوله و حدود 200 مربع ساختمان اداری است و می‌تواند خدمات متنوعی به واحدهای فناور و نخبگان علاقه‌مند به فعالیت‌های کارآفرینی ارائه كند.
مرکز رشد واحدهای فناور با فعالیت زیر نظر پارک علم و فناوری استان قزوین و موسسه آموزش عالی غیاث‌الدین جمشید کاشانی اقدامات گسترده‌ای را در راستای جذب و پرورش ایده‌های نو در عرصه‌های بازاریابی و کارآفرینی انجام می‌دهد و در این زمینه رویداد استارت‌آپ ویکند را در مردادماه سال جاری برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.
پس از افتتاح ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری در شهرستان آبیک، دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع به همراه تعدادی از مسئولان، از واحدهای فناور مستقر در این مرکز بازدید کردند و اقدامات نیروهای جوان در هسته‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند.
گفتني است در اين مراسم فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرآبيك، دکتر گرجی سرپرست پارک علم و فناوری، دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع، مهندس ناصحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین و برخی دیگر از مسئولان حضور داشتند.

مدیریت سایت

اپراتور و مدیریت سایت موسسه آموزش عالی غياث الدين جمشيد کاشانی

وبگاه: ghiaseddin.ac.ir
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

مشترک خبرنامه شوید

 غیاث الدین جمشید کاشانی

دانشگاه غياث الدين جمشيد کاشانی در سال 1385 با مجوز شورای گسترش آموزش عالی به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی در شهرستان آبیک تاسیس شد.

بنیانگذاران این دانشگاه عمدتا جمعی از استادان برجسته رشته‌های مهندسی و علوم از دانشگاه صنعتی شریف هستند که اهداف اصلی موسسه را توسعه دانش و فرهنگ، مشارکت در تربیت نیروی انسانی ماهر و کمک به توسعه صنعتی و اقتصادی کشور در نظر گرفته‌‌اند.

تماس با ما

آدرس : آبیک - شهرک دانشگاهی اندیشه-بلوار دانش - دانشگاه غیاث الدین جمشیدکاشانی

تلفن ها : 15-32898511-028

028-32884090